Haka junnut pelaavat keväällä 290 peliä. Tervetuloa seuraamaan tulevaisuuden tähtien otteita, turvallisuutta noudattaen tottakai!
sarjanimi | kotinimi | vierasnimi | kenttanimi | pvm | klo |
P11 Kakkonen | FC LOPPI/P10 | FC Haka-j/Punainen | Pulleri 7 N | 2021-05-21 | 17:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | IkU | Pulleri 7 N | 2021-05-21 | 17:55:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | HJS/Sininen | Pulleri 7 N | 2021-05-21 | 18:45:00 |
P11 Kakkonen | UrPS/-10 | FC Haka-j/Punainen | Pulleri 7 N | 2021-05-21 | 19:10:00 |
P11 Liiga | Ilves/11 | FC Haka-j/Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-05-24 | 17:30:00 |
P11 Liiga | LeKi-futis/Sininen | FC Haka-j/Musta | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-05-24 | 17:55:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ilves/10 Beta | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-05-24 | 19:00:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | HJS/Sinivalkoinen | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-05-24 | 19:25:00 |
P8 Kakkonen | TP-49 Valkoinen | FC Haka-j/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 1 A | 2021-05-25 | 17:30:00 |
P8 Kakkonen | FC Haka-j/Musta | ParVi | Toijala Lastumäki TN pieni 1 B | 2021-05-25 | 18:20:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | Ylöjärven Ilves | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-05-27 | 17:30:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | FC Kangasala | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-05-27 | 17:30:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | TP-49 Punainen | Sääksjärvi TN pieni 2 A | 2021-05-27 | 17:30:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | NoPS/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 2 | 2021-05-27 | 17:30:00 |
T9 Liiga | Apassit | FC Haka j./Valkoinen | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-05-27 | 17:55:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | FC Vapsi | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-05-27 | 17:55:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | TP-49 | Toijala Lastumäki TN pieni 1 | 2021-05-27 | 17:55:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | HJS/Sinivalkoinen | Sääksjärvi TN pieni 2 A | 2021-05-27 | 18:05:00 |
T9 Liiga | Apassit | FC Haka j./Musta | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-05-27 | 18:20:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | Ylöjärven Ilves | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-05-27 | 18:20:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | TP-49 Valkoinen | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 1 | 2021-05-27 | 18:20:00 |
P10 Liiga | Ilves/12 alfa | FC Haka-j/Valkoinen | Toijala Lastumäki TN pieni 2 | 2021-05-27 | 18:20:00 |
P8 Liiga | LeKi-futis/sininen | FC Haka-j/Valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-05-27 | 18:45:00 |
T9 Liiga | FC Kangasala | FC Haka j./Musta | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-05-27 | 19:00:00 |
P7 Ykkönen | FC Kangasala | FC Haka j./Musta | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-05-27 | 19:00:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | FC Haka j./Valkoinen | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-05-27 | 19:25:00 |
P7 Ykkönen | NoPS/Musta | FC Haka j./Musta | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-05-27 | 19:25:00 |
P14 Ykkönen | FC Haka-j | IFK Mariehamn | Vkoski Sahara TN | 2021-05-29 | 12:00:00 |
T18 Kakkonen | FC Rauma | FC Haka-j | Äijänsuo stadion | 2021-05-29 | 17:30:00 |
P10 Ykkönen | Pato/Punainen | FC Haka-j/Musta | Tervakoski TN pieni 1 | 2021-05-31 | 17:30:00 |
P9 Liiga | Ilves/13 | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 1 B | 2021-05-31 | 17:30:00 |
P9 Liiga | Ylöjärven Ilves Punainen | FC Haka-j/Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 B | 2021-05-31 | 17:30:00 |
P10 Ykkönen | ParVi | FC Haka-j/Musta | Tervakoski TN pieni 1 | 2021-05-31 | 17:55:00 |
P9 Liiga | HJS/Sinivalkoinen | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 1 B | 2021-05-31 | 18:05:00 |
P9 Liiga | Ilves/13 Alfa | FC Haka-j/Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 B | 2021-05-31 | 18:05:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | FJK | Tervakoski TN pieni 2 | 2021-05-31 | 18:20:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | JanPa/Sininen | Tervakoski TN pieni 1 | 2021-05-31 | 18:45:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | NoPS | Vkoski Roukko N pieni 1 B | 2021-05-31 | 18:45:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Musta | FC Kangasala/Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 B | 2021-05-31 | 18:45:00 |
Naisten 8v8 | FC Haka-j/Naiset | I-Kissat | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-05-31 | 20:00:00 |
P13 Kakkonen | Loiske | FC Haka-j/valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 1 | 2021-06-01 | 18:00:00 |
P15 Liiga Etelä | GrIFK | FC Haka-j | Kauniainen Keskuskenttä TN | 2021-06-01 | 18:30:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | TP-49 | Viiala UK pieni 1 B | 2021-06-02 | 17:30:00 |
P7 Liiga | NoPS | FC Haka j./Valkoinen | Viiala UK pieni 1 A | 2021-06-02 | 18:20:00 |
P7 Liiga | ViiPV | FC Haka j./Valkoinen | Viiala UK pieni 1 A | 2021-06-02 | 19:00:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | LeKi-futis/sininen | Viiala UK pieni 1 B | 2021-06-02 | 19:25:00 |
T18 Kakkonen | FC Haka-j | FC Nokia/03 | Vkoski Rauhala N | 2021-06-02 | 19:30:00 |
P11 Liiga | Ilves/10 Beta | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-06-03 | 17:30:00 |
T11 Ykkönen | FC Vapsi | FC Haka-j/Musta | Sastamala Hoppu TN pieni 1 | 2021-06-03 | 17:30:00 |
P11 Liiga | Ilves/11 | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-06-03 | 17:55:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | IPa/Punamusta | Lammi Untula N pieni 2 | 2021-06-03 | 17:55:00 |
P8 Ykkönen | Valo | FC Haka j./Harmaa | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 A | 2021-06-03 | 17:55:00 |
P12 Kakkonen | Valo | FC Haka-j/Valkoinen | Mäntänvuoren jp-kenttä TN pieni 1 | 2021-06-03 | 18:00:00 |
P7 Kakkonen | Ylöjärven Ilves Punainen | FC Haka j./Punainen | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 A | 2021-06-03 | 18:00:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | TPV | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 2 | 2021-06-03 | 18:20:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | Pato/Musta | Lammi Untula N pieni 1 | 2021-06-03 | 18:20:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | Loiske/Musta | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-03 | 18:20:00 |
T11 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | UrPS | Sastamala Hoppu TN pieni 1 | 2021-06-03 | 18:25:00 |
P7 Kakkonen | LeKi-futis/valkoinen | FC Haka j./Punainen | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 A | 2021-06-03 | 18:25:00 |
P8 Ykkönen | VesVi/13-14 | FC Haka j./Harmaa | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 A | 2021-06-03 | 18:45:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | Valo | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 B | 2021-06-03 | 18:50:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ilves 10 keltainen | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-06-03 | 19:00:00 |
P9 Kakkonen | ParVi | FC Haka-j/Punainen | Lammi Untula N pieni 2 | 2021-06-03 | 19:00:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | MouMa | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 A | 2021-06-03 | 19:15:00 |
P9 Kakkonen | LaVe | FC Haka-j/Punainen | Lammi Untula N pieni 2 | 2021-06-03 | 19:25:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | HJS/Valkosininen | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-03 | 19:35:00 |
P13 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | Tampere United | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-03 | 19:45:00 |
Naisten Nelonen | PP-70 | FC Haka-j/Naiset | Ikuri TN | 2021-06-03 | 20:10:00 |
Miesten Kolmonen | PJK | FC Haka j. | Pirkkala KK | 2021-06-04 | 18:00:00 |
P12 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | TP-49 Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-06-04 | 18:15:00 |
T12 Kakkonen | FC Haka-j/Valkoinen | Ylöjärven Ilves Punainen | Vkoski Sahara TN pieni 2 | 2021-06-04 | 18:15:00 |
P12 Kakkonen | FC Haka-j/2010 | TPV 09 | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-06 | 12:30:00 |
P17 Ykkönen | HJS | FC Haka-j | Pulleri TN | 2021-06-06 | 15:00:00 |
P15 Liiga Etelä | TPS | FC Haka-j | Kupittaa 5 TN | 2021-06-06 | 16:00:00 |
T18 Kakkonen | PaiHa | FC Haka-j | Soikka TN | 2021-06-06 | 19:00:00 |
P11 Kakkonen | IkU | FC Haka-j/Punainen | Ikaalinen UK pieni 1 | 2021-06-07 | 17:30:00 |
P7 Ykkönen | Ylöjärven Ilves | FC Haka j./Musta | Vkoski Roukko N pieni 1 B | 2021-06-07 | 17:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | JanPa/Valkoinen | Ikaalinen UK pieni 1 | 2021-06-07 | 17:55:00 |
P7 Ykkönen | NoPS/Musta | FC Haka j./Musta | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-07 | 17:55:00 |
P17 Kolmonen | ViiPV | FC Haka-j/Musta | Viiala UK | 2021-06-07 | 18:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | UrPS/-10 | Ikaalinen UK pieni 2 | 2021-06-07 | 18:45:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | LeKi-futis/sinivalkoinen | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-07 | 19:00:00 |
P11 Kakkonen | HJS/Sininen | FC Haka-j/Punainen | Ikaalinen UK pieni 2 | 2021-06-07 | 19:10:00 |
P20 SM | FC Haka-j | KaaPo YJ | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-07 | 19:15:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | JanPa | Vkoski Roukko N pieni 1 B | 2021-06-07 | 19:25:00 |
Naisten 8v8 | FC Nokia/Harr | FC Haka-j/Naiset | Nokia Menkala TN pieni 1 | 2021-06-07 | 20:05:00 |
P12 Kolmonen | JanPa | FC Haka-j/Musta | Janakkala Turenki TN pieni 1 | 2021-06-08 | 18:30:00 |
Miesten Kolmonen | FC Haka j. | TKT | Vkoski Apia N | 2021-06-08 | 19:00:00 |
Naisten Nelonen | FC Haka-j/Naiset | Tampere United/2 | Vkoski Roukko N | 2021-06-08 | 19:45:00 |
P12 Kakkonen | FC Haka-j/Valkoinen | Apassit | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-08 | 19:45:00 |
P8 Kakkonen | FC Kangasala | FC Haka-j/Musta | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-06-09 | 17:30:00 |
T9 Liiga | Apassit | FC Haka j./Valkoinen | Nokia Menkala TN pieni 2 A | 2021-06-09 | 17:30:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | FC Nokia/2012 Valk | Nokia Menkala TN pieni 2 B | 2021-06-09 | 17:30:00 |
P8 Liiga | FC Kangasala | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-09 | 17:30:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | FC Nokia/2012 Valk | Nokia Menkala TN pieni 2 A | 2021-06-09 | 17:55:00 |
T9 Liiga | FC Kangasala | FC Haka j./Musta | Nokia Menkala TN pieni 2 B | 2021-06-09 | 17:55:00 |
P8 Liiga | ViiPV | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 A | 2021-06-09 | 17:55:00 |
P8 Kakkonen | FC Haka-j/Musta | HJS/Sininen | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-06-09 | 18:05:00 |
T12 Kakkonen | FC Nokia/2010sininen | FC Haka-j/Valkoinen | Nokia KK 3 pieni 1 | 2021-06-09 | 18:05:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | FC Haka j./Valkoinen | Nokia Menkala TN pieni 2 B | 2021-06-09 | 18:20:00 |
P8 Kakkonen | FC Haka-j/Musta | LeKi-futis/sinivalkoinen | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-06-09 | 18:45:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | FC Kangasala | Nokia Menkala TN pieni 2 B | 2021-06-09 | 19:00:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | Loiske | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 A | 2021-06-09 | 19:00:00 |
T9 Liiga | Apassit | FC Haka j./Musta | Nokia Menkala TN pieni 2 A | 2021-06-09 | 19:25:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | LeKi-futis/sininen | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-09 | 19:25:00 |
P10 Liiga | Ilves/T11 | FC Haka-j/Valkoinen | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 | 2021-06-10 | 17:30:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves 11 vihreä | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 | 2021-06-10 | 18:05:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | PJK | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 | 2021-06-10 | 18:45:00 |
P13 Kakkonen | FC Haka-j/valkoinen | TP-49 | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-11 | 18:15:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Haka-j | FC Inter | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-12 | 12:00:00 |
P13 Kolmonen | PJK Sininen | FC Haka-j/Musta | Pirkkala Killo N pieni 1 | 2021-06-12 | 14:00:00 |
P20 SM | HJS | FC Haka-j | Pulleri TN | 2021-06-12 | 14:00:00 |
P17 Ykkönen | FC Haka-j | Virkiä YJ | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-12 | 15:00:00 |
P14 Ykkönen | FC Haka-j | TPV YJ | Vkoski Sahara TN | 2021-06-13 | 12:30:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | NoPS | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-14 | 17:30:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | LeKi-futis/sininen | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-14 | 17:30:00 |
T11 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | UrPS | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-14 | 17:30:00 |
P9 Liiga | TP-49 | FC Haka-j/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 1 A | 2021-06-14 | 17:30:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | LeKi-futis/valkoinen | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 B | 2021-06-14 | 17:30:00 |
P7 Liiga | TP-49 | FC Haka j./Valkoinen | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-14 | 17:55:00 |
P9 Liiga | Ilves/13 | FC Haka-j/Valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-14 | 17:55:00 |
P9 Liiga | FC Kangasala/Musta | FC Haka-j/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 1 A | 2021-06-14 | 17:55:00 |
P8 Ykkönen | NoPS/Musta | FC Haka j./Harmaa | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 A | 2021-06-14 | 18:00:00 |
T11 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | Loiske/T10 | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-14 | 18:10:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | ViiPV | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-14 | 18:20:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | TPV Punainen | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-14 | 18:20:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Musta | JanPa/Sininen | Toijala Lastumäki TN pieni 1 B | 2021-06-14 | 18:20:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | Ylöjärven Ilves Valkoinen | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 A | 2021-06-14 | 18:30:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ilves/13 Alfa | Toijala Lastumäki TN pieni 1 A | 2021-06-14 | 18:45:00 |
T11 Ykkönen | HJS/sininen | FC Haka-j/Musta | Säästöpankki Areena pieni 2 | 2021-06-14 | 18:50:00 |
P8 Ykkönen | Valo | FC Haka j./Harmaa | Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 B | 2021-06-14 | 19:00:00 |
P7 Liiga | LeKi-futis/sininen | FC Haka j./Valkoinen | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 1 | 2021-06-14 | 19:25:00 |
P9 Liiga | Ilves 12 Beta | FC Haka-j/Valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 2 A | 2021-06-14 | 19:25:00 |
P11 Kakkonen | FC LOPPI/P10 | FC Haka-j/Punainen | Janakkala Turenki TN pieni 2 | 2021-06-15 | 17:30:00 |
P7 Kakkonen | Valo | FC Haka j./Punainen | Mäntänvuoren jp-kenttä TN pieni 1 A | 2021-06-15 | 17:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | IkU | Janakkala Turenki TN pieni 2 | 2021-06-15 | 17:55:00 |
P7 Kakkonen | MouMa | FC Haka j./Punainen | Mäntänvuoren jp-kenttä TN pieni 2 A | 2021-06-15 | 17:55:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | LeKi-futis/valkoinen | Mäntänvuoren jp-kenttä TN pieni 1 A | 2021-06-15 | 18:20:00 |
P11 Kakkonen | JanPa/Valkoinen | FC Haka-j/Punainen | Janakkala Turenki TN pieni 1 | 2021-06-15 | 18:45:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | Ylöjärven Ilves Punainen | Mäntänvuoren jp-kenttä TN pieni 1 A | 2021-06-15 | 19:00:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | HJS/Sininen | Janakkala Turenki TN pieni 1 | 2021-06-15 | 19:10:00 |
Naisten Nelonen | FC Haka-j/Naiset | TKT/2 | Vkoski Roukko N | 2021-06-15 | 19:45:00 |
P14 Ykkönen | FC Halikko | FC Haka-j | Salo nurmi 4 | 2021-06-16 | 18:30:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | TPV 10 | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-17 | 17:30:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | PJK | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-06-17 | 17:55:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | VesVi/11-12 | Toijala Lastumäki TN pieni 1 | 2021-06-17 | 17:55:00 |
T12 Kakkonen | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves/T10 | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-17 | 18:00:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | Valo | Kangasala Suorama TN pieni 1 A | 2021-06-17 | 18:20:00 |
P11 Liiga | Ilves/11 | FC Haka-j/Musta | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-17 | 18:20:00 |
P10 Ykkönen | NoPS/Valkoinen | FC Haka-j/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 1 | 2021-06-17 | 18:20:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | TP-49 Valkoinen | Toijala Lastumäki TN pieni 2 | 2021-06-17 | 18:45:00 |
P9 Kakkonen | FC Vapsi/valkoinen | FC Haka-j/Punainen | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-06-17 | 19:00:00 |
P11 Liiga | HJS/Sinivalkoinen | FC Haka-j/Musta | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-17 | 19:00:00 |
P10 Ykkönen | Tampere United | FC Haka-j/Musta | Toijala Lastumäki TN pieni 2 | 2021-06-17 | 19:10:00 |
P9 Kakkonen | FC Kangasala/Punainen | FC Haka-j/Punainen | Kangasala Suorama TN pieni 1 B | 2021-06-17 | 19:25:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ylöjärven Ilves | Säästöpankki Areena pieni 1 | 2021-06-17 | 19:25:00 |
P13 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | Loiske/Musta | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-17 | 19:45:00 |
P12 Kakkonen | LaVe | FC Haka-j/2010 | Lammi Untula N | 2021-06-18 | 18:00:00 |
P12 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | HJS/valkosininen | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-06-18 | 18:30:00 |
Miesten Kolmonen | FC Haka j. | ACE | Vkoski Apia N | 2021-06-18 | 19:00:00 |
T18 Kakkonen | FC Haka-j | KaaPo/TPS YJ2 | Vkoski Sahara TN | 2021-06-18 | 20:00:00 |
P14 Ykkönen | FC Haka-j | FC Jazz/Karhu-Futis YJ | Vkoski Sahara TN | 2021-06-19 | 12:00:00 |
Naisten 8v8 | Loiske | FC Haka-j/Naiset | Sääksjärvi TN pieni 1 | 2021-06-19 | 13:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | TPS | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-19 | 15:00:00 |
P17 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | Ilves/B3 keltainen | Vkoski Sahara TN | 2021-06-20 | 12:00:00 |
P17 Ykkönen | FC Jazz YJ | FC Haka-j | Herralahti TN | 2021-06-20 | 15:00:00 |
P13 Kakkonen | PJK YJ2 | FC Haka-j/valkoinen | Pirkkala Killo N pieni 1 | 2021-06-20 | 17:00:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | LeKi-futis/sinivalkoinen | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-21 | 17:30:00 |
P10 Liiga | HJS/Sinivalkoinen | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-06-21 | 17:30:00 |
P7 Ykkönen | ViiPV/Punainen | FC Haka j./Musta | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-21 | 17:55:00 |
P10 Liiga | Ilves/T11 | FC Haka-j/Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-06-21 | 17:55:00 |
P7 Ykkönen | FC Haka j./Musta | JanPa | Sääksjärvi TN pieni 2 B | 2021-06-21 | 18:20:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | TPV | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-06-21 | 18:55:00 |
P7 Ykkönen | FC Kangasala | FC Haka j./Musta | Sääksjärvi TN pieni 2 A | 2021-06-21 | 19:25:00 |
P10 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | NoPS/Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-06-21 | 19:25:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves/13 Keltainen | Nokia Menkala TN pieni 1 B | 2021-06-22 | 17:55:00 |
P8 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves/13 Vihreä | Nokia Menkala TN pieni 1 A | 2021-06-22 | 18:20:00 |
P8 Liiga | Ylöjärven Ilves Punainen | FC Haka-j/Valkoinen | Nokia Menkala TN pieni 1 B | 2021-06-22 | 19:00:00 |
P8 Liiga | NoPS | FC Haka-j/Valkoinen | Nokia Menkala TN pieni 1 B | 2021-06-22 | 19:25:00 |
T18 Kakkonen | Ylöjärven Ilves | FC Haka-j | Ylöjärvi Räikkä N | 2021-06-22 | 19:45:00 |
P14 Ykkönen | FC Haka-j | Ilves/-07 Alfa | Vkoski Sahara TN | 2021-06-22 | 20:00:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | FC Kangasala | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-23 | 17:30:00 |
T9 Liiga | Apassit | FC Haka j./Musta | Vkoski Roukko N pieni 2 A | 2021-06-23 | 17:30:00 |
P8 Kakkonen | FC Haka-j/Musta | FC Kangasala | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-23 | 17:30:00 |
T12 Kakkonen | FC Haka-j/Valkoinen | FC Kangasala | Vkoski Sahara TN pieni 2 | 2021-06-23 | 17:45:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | Apassit | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-23 | 17:55:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Lahti | FC Haka-j | Pajulahti TN | 2021-06-23 | 18:00:00 |
P8 Kakkonen | TP-49 Valkoinen | FC Haka-j/Musta | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-23 | 18:05:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | Ilves/T12 Vihreä | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-23 | 18:20:00 |
P8 Kakkonen | HJS/Sininen | FC Haka-j/Musta | Vkoski Tehtaan kenttä pieni 1 B | 2021-06-23 | 18:45:00 |
T9 Liiga | FC Kangasala | FC Haka j./Musta | Vkoski Roukko N pieni 1 A | 2021-06-23 | 19:00:00 |
T9 Liiga | Ilves/T12 Vihreä | FC Haka j./Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 2 A | 2021-06-23 | 19:00:00 |
T9 Liiga | FC Haka j./Musta | FC Haka j./Valkoinen | Vkoski Roukko N pieni 2 A | 2021-06-23 | 19:20:00 |
P17 Ykkönen | FC Haka-j | TPV | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-23 | 19:45:00 |
Naisten Nelonen | I-Kissat | FC Haka-j/Naiset | Ahvenisjärvi 1 TN | 2021-06-23 | 20:00:00 |
P13 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | FC Kangasala/Musta | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-06-24 | 19:45:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | JanPa/Sininen | Nokia KK 3 pieni 1 | 2021-06-28 | 17:00:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | ViiPV | Sääksjärvi TN pieni 1 A | 2021-06-28 | 17:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | UrPS/-10 | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-06-28 | 17:30:00 |
P10 Ykkönen | Loiske/Oranssi | FC Haka-j/Musta | Nokia KK 3 pieni 1 | 2021-06-28 | 17:50:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | FC Vapsi/sininen | Kyröskoski UK TN pieni 1 B | 2021-06-28 | 17:55:00 |
P9 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | Valo | Kyröskoski UK TN pieni 1 A | 2021-06-28 | 18:20:00 |
P7 Liiga | NoPS | FC Haka j./Valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 1 A | 2021-06-28 | 18:20:00 |
P11 Kakkonen | FC LOPPI/P10 | FC Haka-j/Punainen | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-06-28 | 18:20:00 |
P10 Ykkönen | PYRY | FC Haka-j/Musta | Nokia KK 3 pieni 1 | 2021-06-28 | 18:30:00 |
P11 Kakkonen | FC Haka-j/Punainen | IkU | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-06-28 | 18:45:00 |
P10 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | PJK | Nokia KK 3 pieni 1 | 2021-06-28 | 18:55:00 |
P9 Kakkonen | PJK | FC Haka-j/Punainen | Kyröskoski UK TN pieni 1 B | 2021-06-28 | 19:00:00 |
P7 Liiga | LeKi-futis/sininen | FC Haka j./Valkoinen | Sääksjärvi TN pieni 1 A | 2021-06-28 | 19:00:00 |
P9 Kakkonen | Apassit/musta | FC Haka-j/Punainen | Kyröskoski UK TN pieni 1 B | 2021-06-28 | 19:25:00 |
P7 Liiga | FC Haka j./Valkoinen | TP-49 | Sääksjärvi TN pieni 1 A | 2021-06-28 | 19:25:00 |
P11 Kakkonen | JanPa/Valkoinen | FC Haka-j/Punainen | Vkoski Roukko N pieni 2 | 2021-06-28 | 19:35:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | NoPS | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 B | 2021-06-29 | 17:30:00 |
P9 Liiga | Ilves/12 Vihreä | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 A | 2021-06-29 | 17:30:00 |
T11 Ykkönen | UrPS | FC Haka-j/Musta | Urjala UK pieni 1 | 2021-06-29 | 17:30:00 |
P9 Liiga | Ilves/13 Alfa | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 A | 2021-06-29 | 17:55:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves/12 Keltainen | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 A | 2021-06-29 | 18:05:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Musta | JanPa/Sininen | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 B | 2021-06-29 | 18:20:00 |
T11 Ykkönen | FC Haka-j/Musta | FC Vapsi | Urjala UK pieni 1 | 2021-06-29 | 18:20:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Haka-j | HJK | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-06-29 | 18:30:00 |
P9 Liiga | Ilves 12 Beta | FC Haka-j/Valkoinen | Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 B | 2021-06-29 | 18:45:00 |
P9 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ilves-Kissat | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 A | 2021-06-29 | 19:00:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | Ylöjärven Ilves Valkoinen | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-30 | 17:30:00 |
P8 Ykkönen | VesVi/13-14 | FC Haka j./Harmaa | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-30 | 17:55:00 |
P8 Ykkönen | FC Haka j./Harmaa | Loiske/Musta | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-30 | 18:45:00 |
P8 Ykkönen | Apassit | FC Haka j./Harmaa | Nokia Pitkäniemen jp-halli pieni 2 | 2021-06-30 | 19:10:00 |
P11 Liiga | Ilves/11 | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-07-01 | 17:30:00 |
P7 Kakkonen | MouMa | FC Haka j./Punainen | Mouhijärvi KK pieni 1 A | 2021-07-01 | 17:30:00 |
P11 Liiga | LeKi-futis/Sininen | FC Haka-j/Musta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-07-01 | 17:55:00 |
P7 Kakkonen | Ylöjärven Ilves Punainen | FC Haka j./Punainen | Mouhijärvi KK pieni 1 A | 2021-07-01 | 17:55:00 |
P12 Kakkonen | TKT | FC Haka-j/Valkoinen | Ensilä TN | 2021-07-01 | 18:00:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | HJS/Sinivalkoinen | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 2 | 2021-07-01 | 18:20:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | LeKi-futis/valkoinen | Mouhijärvi KK pieni 2 A | 2021-07-01 | 18:20:00 |
P14 Ykkönen | FC Inter 2007 Sinimustat | FC Haka-j | Kupittaa 2 TN | 2021-07-01 | 18:30:00 |
P11 Liiga | FC Haka-j/Musta | Ilves/10 Beta | Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 | 2021-07-01 | 19:00:00 |
P7 Kakkonen | FC Haka j./Punainen | Valo | Mouhijärvi KK pieni 2 A | 2021-07-01 | 19:00:00 |
T12 Kakkonen | FC Nokia/09 valk | FC Haka-j/Valkoinen | Nokia KK 2 pieni 1 | 2021-07-01 | 19:05:00 |
P13 Kakkonen | FC Haka-j/valkoinen | TKT/Sininen | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-07-02 | 18:15:00 |
Miesten Kolmonen | JanPa | FC Haka j. | Janakkala Liinalammi N | 2021-07-02 | 18:30:00 |
P20 SM | TPV | FC Haka-j | Hervanta KK | 2021-07-03 | 12:00:00 |
P17 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | NoPS | Vkoski Sahara TN | 2021-07-03 | 12:00:00 |
P12 Kakkonen | FC Haka-j/2010 | HJS/Sinivalkoinen | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-07-03 | 14:00:00 |
P15 Liiga Etelä | KäPa | FC Haka-j | Kumpula Campus 1 TN | 2021-07-04 | 12:00:00 |
T18 Kakkonen | FC Haka-j | FC Halikko | Urjala UK | 2021-07-04 | 15:00:00 |
P12 Kakkonen | FC Haka-j/Valkoinen | Ilves/-09 keltainen | Vkoski Roukko N pieni 1 | 2021-07-04 | 16:00:00 |
P14 Ykkönen | FC Haka-j | HJS/sinivalkoinen | Vkoski Sahara TN | 2021-07-06 | 20:00:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Haka-j | PKKU | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-07-07 | 18:30:00 |
P17 Ykkönen | P-Iirot | FC Haka-j | Äijänsuo stadion | 2021-07-07 | 19:15:00 |
P12 Kolmonen | UrPS | FC Haka-j/Musta | Urjala UK | 2021-07-08 | 18:15:00 |
P12 Kakkonen | NoPS | FC Haka-j/2010 | Nokia Menkala TN pieni 1 | 2021-07-10 | 13:00:00 |
P17 Ykkönen | FC Haka-j | SJK YJ | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-07-10 | 14:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | KäPa | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-07-10 | 17:30:00 |
Miesten Kolmonen | FC Haka j. | TP-T | Vkoski Apia N | 2021-07-13 | 19:00:00 |
Naisten Nelonen | FC Haka-j/Naiset | TP-49 | Vkoski Roukko N | 2021-07-20 | 19:45:00 |
Miesten Kolmonen | IkU | FC Haka j. | Ikaalinen UK | 2021-07-24 | 15:00:00 |
Naisten Nelonen | FC Haka-j/Naiset | Ylöjärven Ilves | Vkoski Roukko N | 2021-07-27 | 19:45:00 |
Miesten Kolmonen | NoPS | FC Haka j. | Nokia KK 1 | 2021-07-30 | 19:00:00 |
P14 Ykkönen | TuNL/07 | FC Haka-j | Impivaara nurmi | 2021-07-31 | 13:30:00 |
P20 SM | FC Honka | FC Haka-j | Tapiola 1 TN | 2021-07-31 | 15:00:00 |
Miesten Kolmonen | FC Haka j. | PP-70 | Vkoski Apia N | 2021-08-03 | 19:00:00 |
P13 Kolmonen | TaPa | FC Haka-j/Musta | Vehmainen TN | 2021-08-03 | 19:30:00 |
P15 Liiga Etelä | VJS | FC Haka-j | Vapaalanaukeen N | 2021-08-07 | 14:30:00 |
P20 SM | FC Haka-j | HJK | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-08-07 | 15:00:00 |
Naisten Nelonen | PJK | FC Haka-j/Naiset | Pirkkala KK | 2021-08-07 | 15:15:00 |
Naisten Nelonen | FC Haka-j/Naiset | LeKi-futis | Vkoski Roukko N | 2021-08-10 | 19:45:00 |
P13 Kolmonen | FC Haka-j/Musta | HJS/valkosininen | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-08-12 | 19:45:00 |
Miesten Kolmonen | Pato | FC Haka j. | Tervakoski UK | 2021-08-13 | 19:00:00 |
P13 Kakkonen | NoPS | FC Haka-j/valkoinen | Nokia Menkala TN pieni 1 | 2021-08-14 | 13:00:00 |
P15 Liiga Etelä | Ilves | FC Haka-j | Vuores TN | 2021-08-14 | 14:00:00 |
P20 SM | FC Kontu | FC Haka-j | Kontula N | 2021-08-14 | 15:00:00 |
P13 Kolmonen | FJK/Valkoinen | FC Haka-j/Musta | Forssa Kuhala TN pieni 1 | 2021-08-16 | 18:30:00 |
P13 Kakkonen | FC Haka-j/valkoinen | Ilves 08 Keltainen | Vkoski Sahara TN pieni 1 | 2021-08-20 | 18:15:00 |
Naisten Nelonen | Apassit | FC Haka-j/Naiset | Kyröskoski UK TN | 2021-08-20 | 19:00:00 |
Miesten Kolmonen | FC Haka j. | Tampere United | Vkoski Apia N | 2021-08-20 | 19:00:00 |
P14 Ykkönen | Ilves/07 Beta | FC Haka-j | Kauppi 1 TN | 2021-08-21 | 11:00:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Haka-j | FC Honka | Vkoski Sahara TN | 2021-08-21 | 12:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | VJS | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-08-21 | 15:00:00 |
Miesten Kolmonen | Loiske | FC Haka j. | Lempäälä Hakkari UK | 2021-08-27 | 19:00:00 |
P14 Ykkönen | MuSa | FC Haka-j | Musan kenttä nurmi | 2021-08-28 | 13:00:00 |
P15 Liiga Etelä | FC Haka-j | P-Iirot | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-08-28 | 19:00:00 |
P20 SM | Komeetat | FC Haka-j | Comets Park TN | 2021-08-29 | 15:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | Ilves | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-09-04 | 16:30:00 |
P20 SM | GrIFK | FC Haka-j | Kauniainen Keskuskenttä TN | 2021-09-11 | 15:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | FC Inter | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-09-19 | 15:00:00 |
P20 SM | FC Lahti | FC Haka-j | Kisapuisto Stadion TN | 2021-09-26 | 12:30:00 |
P20 SM | PK-35 | FC Haka-j | MagneCit Areena TN, Pihlajamäki | 2021-10-03 | 13:00:00 |
P20 SM | FC Haka-j | Gnistan | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-10-09 | 15:00:00 |
P20 SM | PPJ | FC Haka-j | PPJ-halli TN, Jätkäsaari | 2021-10-16 | 12:15:00 |
P20 SM | FC Haka-j | KuPS | Vkoski Tehtaan kenttä | 2021-10-23 | 15:00:00 |