Kaupparit

Lisätiedot Ari Jussilalta (040 0502227 / ari.jussila@fchakajuniorit.fi)

Päivitetty 6.5.2021

Ensimmäiset harjoitukset Maanantaina 10.5.2021 16.30 Saharan kentällä.

Pelit alkavat keskiviikkona 19.5.2021 Saharassa.
Lapset 2010-11 syntyneet Nappulasarja
Lapset 2012-13 syntyneet Minisarja

Ilmoittautuminen paikan päällä, kesäkauden maksu 70€. (käteinen)

Harjoitukset 2021:

Ma klo 16.30 Sahara 10.5./17.5./ 24.5./ 31.5./7.6./14.6./21.6./28.6/ tauko /2.8./9.8./16.8./23.8./30.8./6.9.

Sarjainfo

Nappulasarja (Pojat 2010–2011, Tytöt 2009-2010)

PELIAIKA 2*20, PELIMUOTO 8v8

HJK (Jari Rämö) 13

Niilo Siirilä, Oiva Niemelä, Eero Peltonen, Vilho Asikainen, Valtteri Väätti, Eetu Kukkonen, Niklas Keskiö, Topi Nikkilä, Jerry Lahtinen, Erkki Ahonen, Nella Mattila, Silja Takaniemi, Elli Peltola

HAKA (Tuomas Aaltonen) 13

Emil Airaksinen, Mauno Kukkamäki, Antti Torkkel, Daniel Vuorinen, Jami Eerikinharju, Benz Ngyuen, Niklas Lamminpää, Veeti Aaltonen, Paavo Tirri, Oona-Lia Tervaniemi, Julia Haapanen, Nella Kyynäräinen, Joakim Mustanoja

TPS (Jani Kiiskilä) 12

Nuutti Loijas, Joonas Arvola, Aukusti Kiiskilä, Eemeli Hakala, Emma Horsmalahti, Veikka Rouvinen, Aaro Mäkelä, Jesperi Ylitie, Vilppu Sirkiä, Silja Holma, Beeda Koivisto, Leanna Lindgvist,

ARSENAL (Mikko Hallamaa) 14

Joona Järvinen, Paavo Tikkala, Casper Alanen, Luka Svart, Miko Jokio, Jere Kauranen,

Mooses Ristaniemi, Alvin Hallamaa, Arttu Endgren, Elias Vuorenmaa, Max Thongren,

Rasmus Åke, Toivo Garcia, Eetu Nieminen

MANU (Helga Kantola) 16

Tuukka Siiskonen, Santtu Isoaho, Niilo Viik, Vilma Konola, Ella Väyrynen, Veeti Haaparanta, Akseli Mäkilä, Noel Kirsilä, Manta Suopelto, Aliisa Imeläinen, Kerttu Parikka, Isla Määttä, Eini Kopakkala,Luukas Jäkkö, Antti Oksa

REIPAS (Veera Ruhanen) 13

Ahmed Galeb, Topi Myllynen, Daniel Kuosmanen, Rene Hänninen, Onni Koljonen, Paulus Pasanen, Mikael Virtanen, Jesperi Halmetoja, Niklas Lehtinen, Kiira Ruhanen, Jenna Jyrämö, Emma Kukkonen, Minttu Karisalmi, Veikka Wrangell

Minisarja (Pojat 2012-2013, Tytöt 2011- 2012)

PELIAIKA 2*20 MIN PELIMUOTO 8v8

KUPS (Hannu Heikkinen) 17

Huugo Fallström, Tuure Flinck, Toivo Heikkilä, Elmo Heikkinen, Veikko Niemelä, Nooa Virkki, Minea Kautto, Suonna Laine, Anna Majuri, Emma Majuri, Ida Rassl, Marica Talvio, Luna Veijanen, Malika Mohammed, Niilo Aalto, Jami Laakkonen, Eliel Räikkö

INTER (Matti Luoto) 16

Konsta Mäkinen, Veeti Riihimäki, Sulo Multanen, Vilho Virnes, Jooatan Tainio, Ville Mähönen, Sisu Matilainen, Aleksi Vallin, Roope Salo, Rasmus Riihimäki, Eero Laine, Eemeli Ollila, Otto Kumlander, Lenni Luoto, Veikka Kiiskilä, Vilho Nieminen

KUUSYSI (Juha Koskinen) 15

Luka Bowles, Samuel Hovikorpi, Aatu Kukkamäki, Jimi Tervaniemi, Tim Rassl, Niko Pohjalainen, Niilo Koskinen, Juuso Ketvell, Veikko Kekäläinen, Tinja Laakso, Eerika Mattila, Sonja Raski,

Niklas Hell, Akseli Pikkuharju, Aleksi Vallin

ILVES (Mikko Tofferi, Heikki Scharin) 15

Urho Ahonen, Rasmus Takaniemi, Kasper Nikkilä, Tatu Siiskonen, Valtteri Vuorinen, Simeon Teräsahde, Viljami Puurunen, Kimi Virkki, Voitto Tofferi, Valtteri Scharin, Isko Jauhanen, Eetu Paukkunen, Nella Hakala,

Isla Virtanen, Sanni Arvola

MYPA (Jorge Leal, Mika Uurainen) 15

Aava Määttä, Helvi Uurainen, Emma Karhusaari, Miska Imeläinen, Ilja Pohjola, Rasmus Niskavaara, Lucas Ollikainen, Venni Haaparanta, Niilas Kirsilä, Jani Laukkanen, Matias Paananen, Oscar Leal,

Maisa Honkakunnas, Veikka Talvio, Viljami Harala

LIVERPOOL (Mikko-Petteri Latosaari, Sampo Heikkola) 14

Otso Rohola, Viljami Elijoki, Unto Heikkola, Leevi Kuusisto, Joonas Loponen, Santtu Mäkiselkä, Oliver Svart, Vincent Hallamaa, Casper Ahonen, Sulo Eliot Saarinen, Atte Virtanen, Jare Saarinen, Viljami Savolainen, Onni Kukkamäki

KOTIJOUKKUEEKSI MERKITTY JOUKKUE PELAA VALKOISELLA PAIDALLA JA VIERASJOUKKUE MUSTALLA!!

Minisarja 2021

1.PELIKIERROS KE 30.6.

17.10. INTER – ILVES
18.05. KUPS – LIVERPOOL
19.00. MYPA – KUUSYSI

2.PELIKIERROS KE 19.5. 

17.10. LIVERPOOL – MYPA
18.05. KUUSYSI – INTER
19.00. ILVES – KUPS

3.PELIKIERROS KE 26.5. 

17.10. KUPS – KUUSYSI
18.05. MYPA – ILVES
19.00. INTER – LIVERPOOL

4.PELIKIERROS KE 2.6.

17.10.-18.00. ILVES – KUUSYSI
18.05.-19.55. ILVES-LIVERPOOL
19.00.-19.55. INTER- MYPA

5.PELIKIERROS KE 16.6.

17.10.-18.00. INTER – ILVES
18.05.-18.55. KUPS-LIVERPOOL
19.00.-19.55. MYPA – KUUSYSI

6.PELIKIERROS   23.6.

17.10. KUPS – INTER
18.05. KUPS-MYPA
19.00. LIVERPOOL-KUUSYSI

7. PELIKIERROS  4.8.

17.10. LIVERPOOL-MYPA
18.05. KUUSYSI-INTER
19.00. ILVES-KUPS

8.PELIKIERROS   11.8.

17.10. KUPS-KUUSYSI
18.05. MYPA-ILVES
19.00. INTER-LIVERPOOL

9.PELIKIERROS   18.8.

17.10. ILVES-KUUSYSI
18.05. INTER-MYPA
19.00. INTER-KUPS

10.PELIKIERROS  25.8.

17.10. KUPS-MYPA
18.05. KUUSYSI-LIVERPOOL
19.00. ILVES-LIVERPOOL

Nappulasarja 2021

1.PELIKIERROS KE 30.6.

17.10.-18.00. ARSENAL – TPS
18.05.-18.55. MANU – HJK
19.00.-19.55. REIPAS – HAKA

2. PELIKIERROS KE 19.5.

17.10.-18.00. TPS – REIPAS
18.05.-18.55. HJK – ARSENAL
19.00.-19.55. HAKA – MANU

3. PELIKIERROS KE 26.5.

17.10.-18.00. MANU – TPS
18.05. -18.55. REIPAS– HJK
19.00.-19.55. ARSENAL – HAKA

4.PELIKIERROS KE 2.6.

17.10.-18.00. TPS – HJK
18.05. -18.55. HAKA-HJK
19.00.-19.55. REIPAS-MANU

5.PELIKIERROS KE 9.6.

17.10.-18.00. ARSENAL – REIPAS
18.05.-18.55. ARSENAL-MANU
19.00.-19.55. HAKA-TPS

6.PELIKIERROS   16.6.

17.10. ARSENAL-TPS
18.05. MANU-HJK
19.00. REIPAS-HAKA

7.PELIKIERROS   4.8.

17.10. TPS-REIPAS
18.05. HJK-ARSENAL
19.00. HAKA-MANU

8.PELIKIERROS   11.8.

17.10. MANU-TPS
18.05. REIPAS-HJK
19.00. ARSENAL-HAKA

9.PELIKIERROS   18.8.

17.10. HAKA-TPS
18.05. HAKA-HJK
19.00. REIPAS-ARSENAL

10.PELIKIERROS  25.8.

17.10. MANU-ARSENAL
18.05. MANU-REIPAS
19.00. HJK-TPS