Yhteystiedot

FC Haka juniorit ry.
Tehtaankatu 9
37600 Valkeakoski
Puh: 050 3716603 Nieminen / 040 5031940 Saarinen
www.fchakajuniorit.fi
hallitus@fchakajuniorit.fi

Valmennuspäällikkö (12v ja vanhemmat)

Valmennuspäällikkö (11v ja nuoremmat)

Joukkueiden yhteyshenkilöt kaudella 2020

P20

Valmentaja
Sebastian Bowles (UEFA B)
050 3586191

Joukkueenjohtaja
Timo Ahola
040 0743704
hakajuniorita@gmail.com

T18 + Naiset

Valmentaja
Jarno Jokinen (C-kurssi)
040 0448514
jokinen.jarno@hotmail.com

Joukkueenjohtaja (Nelonen)
Jarno Jokinen
040 0448514

Joukkueenjohtaja (8v8)
Katriina Kukkamäki

P17

Valmentaja
Asko Jussila (UEFA A)
040 0788340
ako.jussila@fchakajuniorit.fi

Joukkueenjohtajat
Kirsi Kittilä
040 5966571
kirsi.kittila@fchakajuniorit.fi

Esa Mervelä
040 8207060
mervel.esa5@gmail.com

B-musta

Valmentaja
Jussi Saarinen
040 5031940
jussi@pupellino.com

Joukkueenjohtaja
Jussi Rämä
044 0244044
raemaetours@gmail.com

T15

Valmentaja
Jussi Saarinen
040 5031940
jussi@pupellino.com

Joukkueenjohtaja
Minna Santala
040 5267302
04tytot@fchakajuniorit.fi

P15 (2005)

Valmentaja
Masi Rekomaa (Uefa B)
040 5740477
masi.rekomaa@fchakajuniorit.fi

Joukkueenjohtaja
Hannu Heikkinen
040 7740488
hannu.t.heikkinen@live.com

P14 (2006)

Valmentaja
Masi Rekomaa (Uefa B)
040 5740477
masi.rekomaa@fchakajuniorit.fi

Joukkueenjohtaja
Mika Rautio
040 5743944
06pojat@fchakajuniorit.fi

P13 (2007)

Valmentaja
Alejandro Peris Mora (Alex)
044 9853610
alex@fchakajuniorit.fi

Joukkueenjohtaja
Jaana Nuorela
040 0428217
07pojat@fchakajuniorit.fi

P12 (2008)

Valmentaja
Alejandro Peris Mora (Alex)
044 9853610
alex@fchakajuniorit.fi

Joukkueenjohtaja
Kalle Rohola
040 5825926
kalle.rohola@pp.inet.fi

P11 (2009)

Valmentaja
Timo Kopola
040 5955868
timo.kopola@gmail.com

Joukkueenjohtaja
Pasi Elijoki
040 8696824
09pojat@fchakajuniorit.fi

P10 (2010)

Valmentaja
Marko Loijas
040 0884114
marko.loijas@valmet.com

Joukkueenjohtaja
Jarmo Airaksinen
040 7021017

T10 (2010)

Valmentaja
Timo Karisalmi
040 5223678
timo.karisalmi@pp.inet.fi

Joukkueenjohtaja
Pasi Kukkonen
050 3326608

P9 (2011)

Valmentaja
Anssi Lamminpää
040 5926099
anssi.lamminpaa@gmail.com

Joukkueenjohtajat
Heikki Halmetoja
050 3736453

Markus Kuosmanen
040 8225127

P8 (2012)

Valmentaja
Jussi Multanen
040 6605397
jussi.multanen@gmail.com

Antti Heikkilä
040 5788889
antti.heikkila12@gmail.com

Joukkueenjohtaja
Kalle Vuorinen
040 0774117

T8 (2012)

Valmentaja
Pasi Hakonen
040 1711555
hakonen.pasi@gmail.com

Joukkueenjohtaja
Mika Uurainen
040 5163904

P7 (2013)

Valmentaja
Joni Niskavaara
040 5446684
joni.niskavaara@valmet.com

Joukkueenjohtaja

Naperot

Valmentaja
Eero Kuusikko
040 5354427
eero.kuusikko@gmail.com

Joukkueenjohtaja

Perhefutis

Valmentaja
Lasse Laakso
040 8416882
Hra.laakso@gmail.com

Joukkueenjohtaja
Ari Jussila
040 0502227

Nurmipantterit

Valmentaja
Heli Kivilaakso
040 3649996
nurmipantterit@fchakajuniorit.fi

Hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja
Tommi Nieminen
puheenjohtaja@fchakajuniorit.fi
050 3716603

Varapuheenjohtaja
Kaarlo Rohola
kalle.rohola@pp.inet.fi
040 5825926

Jäsenet

Hannu Heikkinen
040 7740488
hannu.t.heikkinen@live.com

Jussi Kohonen
jussi.kohonen@gmail.com
040 0296214

Tuomo Kukkamäki
040 8296829
tuomo.kukkamaki@gmail.com

Jussi Rämä
raemaetours@gmail.com
044 0244044

Jussi Saarinen
jussi@pupellino.com
040 5031940