Otteluohjelma – P2009

1563256 P11 Liiga To 2.7. 17:25 Säästöpankki Areena pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-09 keltainen –
1563254 P11 Liiga To 2.7. 17:55 Säästöpankki Areena pieni 2 HJS/Sinivalkoinen FC Haka-j/Valkoinen –
1563251 P11 Liiga To 2.7. 19:10 Säästöpankki Areena pieni 1 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-10 –
1563249 P11 Liiga To 2.7. 19:35 Säästöpankki Areena pieni 1 LeKi-futis/Sininen FC Haka-j/Valkoinen –
1563294 P11 Liiga Ma 27.7. 17:30 Lempäälä Hakkari UK pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-09 keltainen –
1563292 P11 Liiga Ma 27.7. 17:55 Lempäälä Hakkari UK pieni 2 Ylöjärven Ilves FC Haka-j/Valkoinen –
1563288 P11 Liiga Ma 27.7. 18:45 Lempäälä Hakkari UK pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen HJS/Sinivalkoinen –
1563286 P11 Liiga Ma 27.7. 19:10 Lempäälä Hakkari UK pieni 2 Ilves/-10 FC Haka-j/Valkoinen –
1563270 P11 Liiga Ti 11.8. 17:30 Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 2 HJS/Sinivalkoinen FC Haka-j/Valkoinen –
1563269 P11 Liiga Ti 11.8. 17:55 Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-09 keltainen –
1563265 P11 Liiga Ti 11.8. 18:45 Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 FC Haka-j/Valkoinen Ylöjärven Ilves –
1563263 P11 Liiga Ti 11.8. 19:10 Ylöjärvi Soppeenharju TN pieni 1 LeKi-futis/Sininen FC Haka-j/Valkoinen –
1563272 P11 Liiga Ti 25.8. 17:25 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 Ilves/-09 keltainen FC Haka-j/Valkoinen –
1563274 P11 Liiga Ti 25.8. 17:50 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-10 –
1563279 P11 Liiga Ti 25.8. 18:15 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen Ylöjärven Ilves –
1563281 P11 Liiga Ti 25.8. 18:40 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 LeKi-futis/Sininen FC Haka-j/Valkoinen –
1610947 P11 Liiga Ma 7.9. 17:15 Vkoski Roukko N pieni 1 Ilves/-09 keltainen FC Haka-j/Valkoinen –
1610942 P11 Liiga Ma 7.9. 18:05 Vkoski Roukko N pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-10 –
1610941 P11 Liiga Ma 7.9. 18:30 Vkoski Roukko N pieni 1 Ylöjärven Ilves FC Haka-j/Valkoinen –
1610936 P11 Liiga Ma 7.9. 19:20 Vkoski Roukko N pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen HJS/Sinivalkoinen –
1610951 P11 Liiga Ti 22.9. 17:00 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-10 –
1610949 P11 Liiga Ti 22.9. 17:25 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 LeKi-futis/Sininen FC Haka-j/Valkoinen –
1610954 P11 Liiga Ti 22.9. 18:15 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 HJS/Sinivalkoinen FC Haka-j/Valkoinen –
1610956 P11 Liiga Ti 22.9. 18:40 Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 FC Haka-j/Valkoinen Ilves/-09 keltainen –

1611235 P11 Liiga Ma 29.6. 17:55 Sääksjärvi TN pieni 2 FC Haka-j/Musta HJS/T-09 –
1611234 P11 Liiga Ma 29.6. 18:25 Sääksjärvi TN pieni 1 FC Haka-j/Musta FJK/Sininen –
1611231 P11 Liiga Ma 29.6. 18:55 Sääksjärvi TN pieni 2 Loiske/Oranssi FC Haka-j/Musta –
1611229 P11 Liiga Ma 29.6. 19:25 Sääksjärvi TN pieni 2 JanPa FC Haka-j/Musta –
1611248 P11 Liiga Ti 28.7. 17:45 Janakkala Turenki TN pieni 1 FC Haka-j/Musta JanPa –
1611244 P11 Liiga Ti 28.7. 18:45 Janakkala Turenki TN pieni 1 HJS/T-09 FC Haka-j/Musta –
1611242 P11 Liiga Ti 28.7. 19:15 Janakkala Turenki TN pieni 1 Loiske/Oranssi FC Haka-j/Musta –
1611240 P11 Liiga Ti 28.7. 19:45 Janakkala Turenki TN pieni 1 FC Haka-j/Musta FJK/Sininen –
1611257 P11 Liiga Ma 10.8. 17:30 Vkoski Roukko N pieni 2 FC Haka-j/Musta HJS/T-09 –
1611255 P11 Liiga Ma 10.8. 17:55 Vkoski Roukko N pieni 2 JanPa FC Haka-j/Musta –
1611253 P11 Liiga Ma 10.8. 18:20 Vkoski Roukko N pieni 2 FC Haka-j/Musta Loiske/Oranssi –
1611250 P11 Liiga Ma 10.8. 19:30 Vkoski Roukko N pieni 1 FJK/Sininen FC Haka-j/Musta –
1611268 P11 Liiga Pe 28.8. 17:30 Iittala N pieni 1 FC Haka-j/Musta Loiske/Oranssi –
1611264 P11 Liiga Pe 28.8. 18:20 Iittala N pieni 1 HJS/T-09 FC Haka-j/Musta –
1611262 P11 Liiga Pe 28.8. 19:00 Iittala N pieni 1 FJK/Sininen FC Haka-j/Musta –
1611260 P11 Liiga Pe 28.8. 19:25 Iittala N pieni 1 FC Haka-j/Musta JanPa –
1611277 P11 Liiga Ke 9.9. 17:30 Sääksjärvi TN pieni 2 JanPa FC Haka-j/Musta –
1611276 P11 Liiga Ke 9.9. 18:00 Sääksjärvi TN pieni 1 Loiske/Oranssi FC Haka-j/Musta –
1611272 P11 Liiga Ke 9.9. 19:00 Sääksjärvi TN pieni 1 FC Haka-j/Musta HJS/T-09 –
1611269 P11 Liiga Ke 9.9. 19:30 Sääksjärvi TN pieni 2 FC Haka-j/Musta FJK/Sininen –
1611285 P11 Liiga Ma 21.9. 17:55 Säästöpankki Areena pieni 2 FC Haka-j/Musta HJS/T-09 –
1611284 P11 Liiga Ma 21.9. 18:20 Säästöpankki Areena pieni 1 FC Haka-j/Musta FJK/Sininen –
1611281 P11 Liiga Ma 21.9. 19:00 Säästöpankki Areena pieni 2 Loiske/Oranssi FC Haka-j/Musta –
1611279 P11 Liiga Ma 21.9. 19:25 Säästöpankki Areena pieni 2 JanPa FC Haka-j/Musta –