uutiset pelaajat taustat tapahtumat2


Kalenteri & Otteluohjelma – B-pojat

B17 Kakkonen 2017 kevät:

Sarjataulukko

28.04. Tehtaan kenttä
– klo 18:30 FC Haka-j – RaiFu 10 – 2 (8-1)

07.05. Kaarina KHT
– klo 18:30 KaaPo – FC Haka-j   7 – 1 (5-1)

14.05. Äijänsuon Stadion, Rauma
-klo 14:00 P-Iirot – FC Haka-j   5 – 0 (2-0)

20.05. Tehtaan kenttä
– klo 13:00 FC Haka-j – HJS   1 – 0 (1-0)

25.5.Kupittaa 2 KHT, Turku
– klo 12:15 FC Inter 2 – FC Haka-j   3 – 4 (2-1)

29.05.Tehtaan kenttä
– klo 19:30 FC Haka-j – PEIMARI UTD 4 – 0 (2-0)

07.06. Nokia KK 2
-klo 18:30 PYRY/NoPS YJ – FC Haka-j 1 – 1 (0-0)

17.06. Tehtaan kenttä
– klo 14:00
Tehtaan kenttä FC Haka-j – MuSa 7 – 0 (1-0)

29.06. Janakkala Liinalammi N
– klo 19:30 JanPa/Pato YJ – FC Haka-j 2 – 2 (1-1)

B17 kolmonen 2017 kevät:

Sarjataulukko

22.04. Tehtaan kenttä
– klo 17:30 FC Haka-j2 – Pato/JanPa YJ2 PERUTTU!

29.04. Forssa Kuhala TN
– klo 14:00 FJK – FC Haka-j2   2 – 0 (0-0)

13.05. Tehtaan kenttä
– klo 15:00 FC Haka-j2 – Apassit   8 – 5 (5-4)

19.05. Ylöjärvi Soppeenharju TN
– klo 19:30 Y-Ilves – FC Haka-j2   4 – 0 (2-0)

22.05. Tehtaan kenttä
– klo 19:30 FC Haka-j2 – HJS 2   8 – 1 (4-1)

04.06. K-ala Kyötikkälä 1 N
– klo 16:30 FC Kangasala – FC Haka-j2 2 – 2 (1-2)

07.06. Ahvenisjärvi 2 TN
– klo 20:00 TKT – FC Haka-j2 7 – 1 (4-0)

14.06. Tehtaan kenttä
– klo 18:30 FC Haka-j2 – TPV2 5 – 0 (3-0)

21.06. Tampere Kauppi 2 TN
– klo 18:30 TaPa – FC Haka-j2 2 – 1 (0-0)

Harjoitusotteluita 2017:

7.1. Pirkkahalli TPV B2 – Haka-j 0 – 6 (0 – 4)

28.1. Rauma Äijänsuo
– klo 14:00-15:30 Pallo-Iirot B1 – Haka B1 1 – 1 (1-0)
– klo 15:30-17:00 Pallo-Iirot B2 – Haka B2 1 – 0 (0-0)

11.2. Sahara
– klo 14:00-15:30 Haka B1 – JJK B Peruttu

18.2. Sahara
– klo 13:30-15:00 Haka B1 – MuSa B1 1 – 0 (0-0)
– klo 15:30-17:00 Haka B2 – TPV B2 4 – 0 (0-0)

25.2. Sahara
– klo 14:00 Haka B2 – Team LKP B 4 – 2 (4-1)

4.3. Sahara
– klo 12:00 Haka B1 – TPS B17 1 – 3 (1-1)
– klo 14:00 Haka B2 – TPS B17 4 – 2 (2-1)

11.3. Sahara
– klo 14:00 Haka B1 – Inter B2 4 – 1 (3-1)
– klo 16:00 Haka B2 – Inter B3 5 – 1 (2-0)

19.3. Sahara
– klo 10:30 Haka B1 – TKT B 2 – 3 (0-1)
– klo 12:30 Haka B2 – NoPS B 1 – 2 (0-2)

1.4. Sahara
– klo 14:30 GrIFK B1 – Haka B1 5 – 2 (5-1)
– klo 16:30 GrIFK B2 – Haka B2 3 – 4 (3-1)

8.4. Eerikkilä
– klo 13:30 NoPS – Haka B2 4 – 6 (1-3)

21.4. Tehtaan kenttä
– klo 19:30 Haka B1 – KaaPo B